Загальна інформація про НВК

Перша школа в с.Московське була відкрита в 1905 році. Це була приходська  початкова школа.

Приміщення нинішнього закладу освіти збудоване в 1967 році, проектна потужність – 320 місць.

У 2007 році  загальноосвітню школу І - ІІІ ступенів с. Московське  реорганізовано в Московський навчально-виховний комплекс.

У НВК навчається 41 вихованець. Це – 34 учні 1, 4-6, 9-11 класів та 12 дітей дошкільної групи «Зайчата».

Контингент учнів у 2020-2021 навчальному році:

• Класів – 7, в них учнів – 34. Дошкільна група –12 дітей.
  • 1 клас – 6 учнів
  • 4 клас – 5 учнів
  • 5 клас – 3 учні
  • 6 клас – 6 учнів
  • 9 клас – 4 учні
  • 10 клас – 4 учні
  • 11 клас - 6 учнів

Для 7 дітей, які проживають на відстані більше 3 км організоване підвезення.

Освітній процес забезпечують 12 учителів та вихователь дошкільної групи. Кваліфікаційний рівень педагогічних працівників:

• І категорія – 9 учителів;
  • ІІ категорія – 2 учителя;
  • спеціаліст – 2 учителя.

У закладі освіти створені належні умови для виховання і розвитку учнів, склалася певна система роботи, спрямована на всебічне формування в школярів особистісних рис громадянина України.

Педагогічний колектив НВК спрямовує свою роботу на виховання особистості, спроможної розв’язувати і щоденні, і масштабні завдання, здатної жити в демократичному суспільстві.

На базі НВК працюють різноманітні гуртки: хореографічний, вокальний, спортивний, літературна студія «Провесінь», театральна студія «Лілея», які учні в позаурочний час можуть відвідувати та проводити свій вільний час з користю.

У закладі освіти є комп'ютерний клас, переносний мультимедійний проектор, спортзал, спортивний майданчик, бібліотека, їдальня.

Вихованці НВК були учасниками й призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, різних конкурсів, турнірів, змагань.

Серед колишніх випускників: народний артист України, вчителі, лікарі,  економісти, юристи, військові, люди, які займають високі керівні посади, успішні бізнесмени та підприємці.