Символи НВК

Гімн шкільної республіки «Промінь»

Нам наша школа двері відчиняє,

Щоб наче, мати, привітати нас.

І кожного вона тут зігріває

І закликає кожного у клас.

Тут вчителі найкращі в Україні

Дають життєву мудрість і знання.

Щасливо живемо в шкільній родині

І гордо учня носимо звання.

Щоб вчитися, міцніти і рости.

Ми вмієм працювати і дружити,

Займатись спортом, гарно танцювать.

Ми прагнем, друзі, повноцінно жити,

Щоб гідно нашу школу представлять!

Слова: Шевченко Світлани

Головка Володимира

Музика: Цікала Сергія

Герб шкільної республіки «Промінь»

Герб шкільної країни «Промінь» – це щит, який завжди символізував собою надійність і захисток. Обрамлення щита – це поєднання жовтого, синього і червоного кольорів, що символізують собою єдність кольорів прапора. Чотири «підрозділи» щита – складові шкільного життя.

М’яч – спортивні досягнення, якими може гордитися кожен мешканець шкільної республіки. Поряд – скрипічний ключ – символ вокальних, музичних і хореографічних успіхів «промінчат». А внизу – знак інтелектуальний (знання, які отримують жителі «Променя») та перо (діяльність літературної студії «Провесінь»). Єднає частини шкільного життя віночок із колосся, зерно якого – це ті знання, що падають благодатним зерном у дитячі душі.

У середині вінка на жовтому фоні неодмінний атрибут шкільного життя – портфель, що символізує собою школу, хранилище всіх досягнень, пам’ять про набуте і зроблене.

Прапор шкільної республіки «Промінь»

Для жителів шкільної республіки ,,Промінь” прапор – це своєрідне гасло, керівна ідея, програма щоденного спілкування.

Полотнище прапора – це єднання трьох кольорів: синього, червоного і жовтого. Мешканці ,,Променя” – хлопчаки і дівчата, існування яких – це співдружність і взаємодопомога. Червоний і синій однакового розміру, бо символізують рівність членів шкільного колективу.

Нижній – синій колір, це хлопці: опора, надійність, захист.

Верхній – червоний, дівчата – берегині шкільного вогнища. А між ними – полоса жовтого кольору, ніби сонячний промінь, бо сонце – життя, радість, світло. Всі кольори тісно з’єдналися, адже неможливо розділити хлопців і дівчат, сонце і життя. Їх єдність – ознака міцності та непорушності найкращої у світі країни, де від найменшого дошкільняти до найсоліднішого одинадцятикласника – усіх мешканців “Променя” можна почути: “Я горджуся тим, що є членом такого згуртованого і надійного колективу“.