Про нас

Кожного ранку батьки ведуть свій найдорожчий скарб, своїх маленьких дітей у дошкільну групу  «Зайчата» при  Московському НВК, який розташований у затишному мальовничому місці с. Московське  на вул. Дериземлі, 14. У групі навчається і виховується 15 дітей віком від 3 до 6 років.

Дошкільна група розпочала свою роботу після закриття  сільського дитсадка та реорганізацію  Московської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в Московський НВК. Незмінною залишається мета закладу – виховання гуманної, самостійної, творчої, здатної до самореалізації особистості.

Педагогічні працівники  роблять важливу справу, прилучаючи дітей до багатющої скарбниці українського народу. З теплом і щирістю передають свій досвід, знання і вміння хлопчикам і дівчаткам, щоб вони зростали сильними і вправними, розумними і добрими.

Життя  малюків у нашій групі побудовано так, щоб кожен день був пов'язаний із  задоволенням від пізнання руху, вдосконаленням  своїх здібностей, потреб та інтересів кожної дитини.

В дошкільній групі  активно впроваджуються інноваційні технології:  елементи системи М. Монтессорі, велика увага приділяється розвивальному навчанню за Д.Ельконіним, В.Давидовим, Л.Виготським, бачення дитини як суб’єкта життєдіяльності за В.Сухомлинським, С.Русовою.

На сьогодні заклад працює за програмою «Дитина».

Режим роботи групи: восьмигодинний (з 8.00 до16.00).

При  Московському НВК працює консультативний центр «Разом з мамою» для сімей з дітьми від 1 до 3 років, які не відвідують дошкільний заклад,  гурток «Умілі руки».