A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Московський навчально-виховний комплекс Липоводолинської селищної ради Сумської області

Освітній процес


Розклад дзвінків

1 клас

Урок

Початок

Кінець

Перерва

1

9.00

9.35

20 хвилин

2

9.55

10.30

30 хвилин

3

11.00

11.35

30 хвилин

4

12.05

12.40

20 хвилин

5

13.00

13.35

20 хвилин

4 клас

Урок

Початок

Кінець

Перерва

1

9.00

9.40

15 хвилин

2

9.55

10.35

25 хвилин

3

11.00

11.40

25 хвилин

4

12.05

12.45

15 хвилин

5

13.00

13.40

15 хвилин


5-11 класи

Урок

Початок

Кінець

Перерва

1

9.00

9.45

10 хвилин

2

9.55

10.40

20 хвилин

3

11.00

11.45

20 хвилин

4

12.05

12.50

10 хвилин

5

13.00

13.45

10 хвилин

6

13.55

14.40

10 хвилин

7

14.50

15.35

10 хвилин


Розклад уроків

1, 4 класи

  1 клас 4 клас
Понеділок

1. Я досліджую світ

2. Математика

3. Українська мова

4. Музичне мистецтво

 

1. Літературне читання

2. Математика

3. Українська мова

4. Основи здоров'я

5. Образотворче мистецтво

Вівторок

1. Я досліджую світ

2. Математика

3. Англійська мова

4. Фізична культура

5. Українська мова

1. Українська мова

2. Математика

3. Музичне мистецтво

4. Англійська мова

5. Фізична культура

Середа

1. Я досліджую світ

2. Математика

3. Українська мова

4. Образотворче мистецтво

5. Я досліджую світ

1. Літературне читання

2. Математика

3. Українська мова

4. Природознавство

5. Я у світі

Четвер

1. Я досліджую світ

2. Українська мова

3. Англійська мова

4. Фізична культура

1. Літературне читання

2. Англійська мова

3. Фізична культура

4. Трудове навчання

П'ятниця

1. Я досліджую світ

2. Українська мова

3. Я досліджую світ

4. Фізична культура

1. Інформатика

2. Математика

3. Українська мова

4. Природознавство

5. Фізична культура

5, 6, 9-11 класи

  5 клас 6 клас 9 клас 10 клас 11 клас
Понеділок 1.Українська мова 1.Фізична культура 1.Алгебра 1.Хімія 1.Алгебра
2.Українська література 2.Фізична культура 2.Біологія 2.Алгебра 2.Геометрія
3.Природознавство 3.Математика 3.Українська мова 3.Фізична культура 3.Історія України
4.Математика 4.Українська мова 4.Історія України 4.Фізична культура 4.Зарубіжна література
5.Музичне мистецтво 5.Історія 5.Фізика 5.Біологія 5.Фізична культура
6. 6.Біологія 6.Зарубіжна література 6.Історія України 6.Фізична культура
7. 7. 7.Мистецтво 7.Захист України 7.
Вівторок 1.Математика 1.Музичне мистецтво 1.Англійська мова 1.Геометрія 1.Українська мова
2.Зарубіжна література 2.Математика 2.Англійська мова 2.Алгебра 2.Українська література
3.Англійська мова 3.Зарубіжна література 3.Геометрія 3.Українська мова 3.Алгебра
4.Образотворче мист. /     Українська мова 4.Англійська мова 4.Географія 4.Фізика 4.Хімія
5.Історія 5.Українська література 5.Хімія 5.Англійська мова 5.Фізика
6. 6.Географія 6.Фізична культура 6.Інформатика 6.Англійська мова
7. 7. 7.Інформатика 7.Громадянська освіта 7.Захист України
Середа 1.Математика 1.Інформатика 1.Зарубіжна література 1.Українська мова 1.Біологія
2.Природознавство 2.Математика 2.Алгебра 2.Українська література 2.Фізична культура
3.Інформатика 3.Основи здоров'я 3.Українська література 3.Фізична культура 3.Алгебра
4.Українська мова 4.Фізична культура 4.Фізика 4.Зарубіжна література 4.Географія
5.Фізична культура 5.Географія 5.Біологія 5.Алгебра 5.Українська мова
6. 6.Українська мова-1/2 6.Всесвітня історія 6.Громадянська освіта 6.Фізика
7. 7. 7. 7.Технології 7.Історія України /         Захист України
Четвер 1.Українська мова 1.Англійська мова 1.Правознавство 1.Геометрія 1.Геометрія
2.Зарубіжна література 2.Англійська мова 2.Геометрія 2.Географія 2.Українська література
3.Математика 3.Зарубіжна література 3.Фізична культура 3.Біологія 3.Інформатика
4.Трудове навчання 4.Українська мова 4.Фізика 4.Всесвітня історія 4.Англійська мова
5.Англійська мова 5.Українська література 5.Англійська мова 5.Фізика 5.Всесвітня історія
6. 6.Образотворче мистецтво 6.Інформатика 6.Англійська мова 6.Технології
7. 7. 7. 7. 7.Технології
П'ятниця 1.Англійська мова 1.Українська мова 1.Історія України / Географія 1.Географія / Хімія 1.Фізика
2.Основи здоров'я 2.Біологія 2.Українська мова 2.Історія України /           Захист України 2.Алгебра
3.Фізична культура 3.Математика 3.Українська література 3.Алгебра 3.Хімія
4.Українська література 4.Історія 4.Трудове навчання 4.Фізика 4.Біологія
5. 5.Трудове навчання 5.Хімія 5.Українська література 5.Астрономія
6. 6.Трудове навчання 6.Основи здоров'я 6.Інформатика 6.Українська мова

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень