День казок у дошкільнят "Країни мрій"

Дата: 01.07.2021 23:47

Чудовий і неповторний світ казок. Казки з раннього дитинства люблять всі  хлопчики і дівчатка. Особливо чарівно звучать вони з вуст бабусь та дідусів. Казки навчають і виховують, розвивають уяву, забезпечують позитивну атмосферу натхнення і творчості. Адже будь-яку казочку можна змінити, додавши до неї того чи іншого героя, нові деталі, вволю пофантазувавши.

У дошкільній групі жоден день не проходить без казки. Діти  полюбляють театралізовані дійства. А оскільки кожен мріє стати актором, то вихователі використали цю мрію, запропонувавши інсценізацію української народної казки «Котик і Півник». Найменші казкарі виявили свою кмітливість у грі «Чарівна торбинка»,  літературній вікторині «Моя улюблена казка». Виявилося, що всі гарно знають казки та їх героїв. Та  особливо  сподобалася дітям  заключна частина  казкової мандрівки – нагородження  солодкими призами.