День равликів

Дата: 01.07.2021 22:27

Вихованці оздоровчого табору «Країна мрій» Московського НВК з нетерпінням чекали 29 червня. Цього дня вони з радістю приїхали до с. Побиванка з екскурсією на ферму равликів. Господиня Людмила Михайлівна Лаврик познайомила дітей з процесом вирощування цих молюсків та розповіла про користь від споживання м'яса равликів, про використання равликового слизу у косметиці. Найбільше всім сподобалося милуватися справжніми равликами, тримаючи їх на долонях.

Наприкінці екскурсії Людмила Михайлівна пригостила гостей ікрою, яка є поживною та безколорійною. А дехто з дітей замислився над власною підприємницькою діяльністю в майбутньому.

Неймовірний день для вихованців Московського НВК завершився прогулянкою на лоні природи. Дівчатка збирали польові квіти в букети, відгадували погоду по хмарках. Всі разом дружньо обговорювали свої враження від екскурсії.