Ми збираємось в похід

Дата: 24.06.2021 14:00

Літо – найкращий час для подорожей,  екскурсій та мандрівок. Мальовнича літня природа манить кожного з нас своєю неповторною красою, незвичними зустрічами з її живими об’ктами.  Та, щоб відправитися у похід, необхідно добре підготуватися.

Вихованці дошкільної групи разом із школярами під керівництвом учителя фізкультури Муравицького С.Г. розглядали  туристичне обладнання, спостерігали, як старші школярі ставили палатки, прокладали туристичні маршрути з допомогою канатів. І хоч для малюків серйозно займатися туризмом ще не під силу, та все це для них по-новому цікаво. Тож і з м’ячами погралися, і в палатці розважилися, і кашу польву їли, але вже в їдальні. Не раз буде що згадати під час тривалих літніх канікул.