День казки

Дата: 25.06.2021 13:02

Гарною традицією в оздоровчому таборi «Країна мрій» стало щорічне проведення Дня казки, а це неймовірне щастя та радість для наших дітей. У цьому році воно завітало до тобару 25 червня. Розпочалося все із зарядки, яка надала бадьорості. Після казково смачного сніданку для вихованців було проведено гру «Всі казки в гості». Діти мандрували в дивовижний і чарівний світ – світ казок. А допомагали їм у цьому казкові герої. Школярі  співали, відгадували загадки, придумували веселі кричалки.

Ось такий дивовижно-казковий і насичений на події день видався у вихованців «Країни мрій».