День прощання з  табором

Дата: 02.07.2021 01:14

Останній день перебування в оздоровчому таборі «Країна мрій» був насичений різноманітними радісними дійствами. Дитяче свято стало можливим за підтримки засновника ТОВ «Надія» О.Ф. Боржемського. Гарний настрій та яскраві емоції для вихованців Московського НВК подарувала дитяча організація «Радійко» з м. Зіньків. Діти каталися з гірки, ласували солодкою ватою та попкорном, а майстер аквагриму розфарбувала вихованців кольоровими візерунками. Аніматори мультяшних героїв Лялька Лол та Маквін співали, танцювали разом з дітьми, а цікаві розважальні ігри не дозволили їм сумувати ані хвилинки.

Під кінець дня крім мегапозитивного настрою всі діти отримали солодкі пакунки на згадку, побажали один одному чудових літніх канікул.

Ура! Канікули!