День спорту у дошкільнят "Країни мрій"

Дата: 27.06.2021 00:57

25 червня вихованці дошкільної групи «Зайчата» присвятили спорту, а значить спортивним розвагам, естафетам, змаганням. Влаштувавши спортивну розвагу «Сонце, повітря і вода – наші найкращі друзі», дітлахи  помірялися силою  в іграх та естафетах: «Промінчики для сонечка», «Вмиваємо сонечко», «Сонце в долонях», «З вітерцем у руці», «Сріблясті рибки»,  «Що треба одягнути на пляж». Свято вдалося, подарувавши малюкам хороший настрій. Після напружених змагань всім хотілося трішки  відпочити в холодочку. Тож, дітлахи відгадували загадки про літо. А відпочивши, гралися в улюблені ігри.