День книги у дошкільнят "Країни мрій"

Дата: 02.07.2021 00:40

Книги – мудрі друзі, які не вміють говорити, але розказують нам про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса про навколишній світ; вчать розуміти і цінувати працю людей, часто допомагають обрати шлях у житті.

30 червня малята «Країни мрій» знову завітали до шкільної бібліотеки, наповнивши дитячим щебетом її просторий зал. Дітлахи переглянути бібліотечні виставки та дитячі книжки. Вихователь провела коротку бесіду на тему «Книга – твій друг і порадник», загадала дітям загадки про книгу та відомих казкових героїв і запропонувала взяти участь у літературній вікторині. Дошкільнята надовго запам’ятають цю зустріч з книгами і, сподіваємося, в майбутньому стануть активними читачами.