День козаків

Дата: 02.07.2021 00:14

Кожного дня  оздоровчий табір «Країна мрій» насичений конкурсами, спортивними естафетами, іграми. Не менш цікаво пройшов і день 30 червня, який запросив на «Козацькі забави». Діти розширили знання про славне минуле українського народу, роль козаччини, життя в Запорізькій Січі. Наші «славні козаки» позмагалися у кмітливості, уважності, силі, спритності. Для хлопців були проведені цікаві конкурси-змагання: «Повзунець», «Листоноша», «Стріляй влучно»,  «Перегни руку», «Народна мудрість» та інші. Цього дня діти говорили про значення єдності, незалежності і суверенності нашої держави, що сприяє формуванню національної свідомості.