Дошкільна група

Ласкаво просимо на сторінку дошкільної групи  «Зайчата» при Московському навчально-виховному комплексі Липоводолинського району  Сумської області.  Дошкільна група «Зайчата»  радо зустрічає всіх бажаючих малюків.

Ми раді щоденному віртуальному спілкуванню з Вами. Наша сторінка, в першу чергу, адресована тим, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини, хто готовий поділитися досвідом, розповісти про труднощі виховання і навчання дошкільника, хто бажає співпрацювати з кваліфікованими фахівцями.

На нашій сторінці Ви можете

дізнатися:

• про життя дітей у групі;