Алгоритм дій на період карантину з використанням технологій дистанційного навчання

1.Освітній процес на період карантину з 12.03 по 03.04.2020 року організований з використанням технологій дистанційного навчання.

2.На сайті закладу створений розділ «Навчання під час карантину» → «Дистанційне навчання», у якому розміщуються завдання для опрацювання та виконання учнями.

Завдання розміщуються відповідно до календарно-тематичних планів і, за потреби, містять посилання на корисні онлайнресурси, які допоможуть учням засвоїти освітній матеріал.

Всі завдання обов'язкові для опрацювання та виконання учнями.

3.Учителями 3, 4 класів та вчителями-предметниками створені Viber групи кожного класу.

4.Учителі закладу освіти в години, відповідно до розкладу занять, знаходяться в онлайн режимі (Viber). У цей час учні, які потребують консультацій, можуть цими послугами скористатися, зв’язавшись із педагогом через онлайнресурси. Учителі-предметники можуть попрацювати індивідуально з тими дітьми, які цього потребують.

5.Після закінчення карантину кожен учитель-предметник проведе урок-консультацію щодо самостійно вивченого учнями навчального матеріалу.

6.Після консультаційного уроку буде проведено моніторингову роботу, в ході якої буде з’ясовано, що фактично вивчили учні самостійно, які теми треба корегувати.

7.Два-три уроки здійснюватиметься корегування навчального матеріалу.

8.Проводимо контрольну роботу.

9.Продовжуємо навчання відповідно до календарного планування.

Шановні батьки! Просимо Вас сприяти дітям в опрацюванні зазначених матеріалів та виконанні завдань, а також контролювати дотримання ними правил безпечної поведінки. Просимо забезпечити підтримання зворотного зв'язку Вашою дитиною з класним керівником та вчителями з використанням різних засобів зв'язку, відповідно до Ваших можливостей.